בונים עולמות - ממך!
  WWW.MESUGAL.COM
אתה מסוגל! פעילויות לכל קהל יעד
יום א', יח’ בתמוז תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  אודות אתה מסוגל  |  קדיש לע"נ נפטרים  |  סגולה לרפואה  
ליווי עסקי, הרצאות, סדנאות והשתלמויות לכל אירוע!

חוג בית? ערב מורים? מפגש חברים? משהו בשבילכם? פעילות ODT? כל ההרצאות והסדנאות מועברות על ידי דניאל קלוגהפט, בעל שנים רבות של ניסיון עם מגוון קהלים. במידה ולא מצאתם מה שחיפשתם, אנא צרו קשר ונכין משהו במיוחד עבורכם! להזמנות: 0544904565 דניאל קלוגהפט
13:32 (24/01/11) דניאל קלוגהפט
פעילויות לגני ילדים ובתי ספר

מחפשים הפעלה מיוחדת לגן הילדים לפני החג? הרצאת העשרה לילדי יסודי או לחבר'ה בתיכון? מה הבעיה? תתקשרו! דניאל קלוגהפט 0544904565
מבצע בר מצווה + סדנת סת"ם חווייתית

מזל טוב! גיל ההתבגרות מסמל ביהדות את המעבר מתינוק למבוגר. הבנים יקבלו, בנוסף להכנת הקריאה בתורה והבנה מעמיקה למשמעות היום הזה, גם ערכת בר מצווה מיוחדת במינה. לפרטים נוספים: דניאל קלוגהפט 0544904565
הנחיית אירועים

מארגנים חידון עירוני ומחפשים מנחה ייצוגי שיכבד את המעמד אבל לא ירושש לכם את התקציב? מחפשים מנחה "זורם" לטקס שנתי של החברה או של בית הספר השווה לכל כיס? התקשרו עכשיו וקבלו מחיר ללא תחרות! 0544904565
חסד של אמת - אמירת קדיש לעילוי נשמת נפטרים

אמירת הקדיש תורמת מאד לנשמת הנפטר, מגנה עליה ומעלה אותה ממדרגה למדרגה בגן עדן. אנו נדאג לאמירת קדיש וללימוד תורה לעילוי נשמת יקירכם שהלך לבית עולמו. להשארת שמות ולפרטים נוספים: דניאל קלוגהפט 0544-904565
הרצאות, סדנאות וחוגי בית לכל קהל יעד

מארגנים ערב גיבוש? מסיבת פרידה? רוצים להעביר מסר כלשהו לעובדים שלכם? ב"אתה מסוגל" אפשר למצוא הרצאות, סדנאות, קורסים וחוגי בית על מגוון נושאים. לא מצאתם ברשימה נושא מסוים שאתם צריכים? תצרו קשר ונכין משהו במיוחד בשבילכם! דניאל קלוגהפט 0544904565
רק רציתי לומר....

אין כמו לקבל מילה טובה אחרי עבודה קשה. מצ"ב המלצות ומכתבי תודה מכמה אנשים טובים באמצע הדרך. אנשים שיודעים לא רק לקטר ולהתלונן, אלא גם זוכרים להגיד מילה טובה במקום הנכון. רוצים לראות מה אנשים אחרים חושבים על השירותים של "אתה מסוגל"? לחצו כאן!
פעילות ODT לצוות מורים / עובדים / תלמידים

פעילות מגבשת וחווייתית לעובדים, תלמידים ולמשפחות. קיימת תכנית מיוחדת לצוותי מורים! דרך נהדרת להעביר ימי היערכות, גיבוש ועוד. הכנה מיוחדת למורי אתגר / השחר / וכד'!
טקס קבלת התורה עם ילדי כיתה ב' בבי"ס רימונים, קרית אונו.

טקס קבלת התורה עם ילדי כיתה ב' בבי"ס רימונים, קרית אונו. איזה מתוקים!
מתכוננים לפסח עם תלמידי כיתה ח'

סדנת "יציאת מצרים" אישי בשילוב דמיון מודרך לילדי כיתה ח' בגבעתיים. התלמידים רכשו כלים להתמודדות עם הים סוף האישי שלהם וכיצד להגיע "לארץ המובטחת" שהם קבעו לעצמם.
הפנינג שבועות באולם בית הכנסת "מרום נווה" ברמת גן.

הפנינג של שבועות באולם בית הכנסת "מרום נווה" ברמת גן. במהלך הפעילות ישבה אמא עם הבת שלה. היא כל כך התרגשה שהיא ניגשה אלינו ואמרה שעכשיו היא שוקלת לשים את הבת שלה בגן ממלכתי דתי. "מציגים את החג פשוט אחרת...'עם ישראל חי!!
טקס קבלת התורה בבית ספר הבילויים, ר"ג

כיתות א' חגגו קבלת התורה בטקס מיוחד ובתהלוכה מבית הספר הבילויים אל בית הכנסת דובב עוז ברמת גן.
מעבדות לחרות עם חיל הרפואה

בהרצאה רכשו החיילים ואנשי הקבע כלים מעשיים לצאת משעבודיים שאנחנו כופים על עצמנו, על מנת לצאת לחירות אמיתית של הגשמה ומיצוי פוטנציאל. אחריייייי!!
ערב שיא בחטיבת הנגיד

ערב שורשים וחידון אינטראקטיבי על עשרת הדברות בבית ספר "הנגיד" בהרצליה. יישר כוח לריני ולכל שאר הצוות על שנה מקסימה! תודה לסגן ראש העיר, מר צבי וייס על הברכות החמות! ותודה רבה לארגון אל עמי ולכיוונים אל עצמי (חידוני טריוויה) על הפרויקט המבורך! גאה להיות חלק... כן ירבו!
עושים פסח עם ילדי גן טיף וטף

כדי להכניס את ילדי הגן יותר "לעניינים", ערכנו להם סדר מדומה בבית הכנסת נווה יהושע ברמת גן. שרנו שירים, שתינו מיץ ענבים (כמעט 4 כוסות), הטבלנו תפוחי אדמה במלח ועוד הרבה דברים. יאללה! לשנה הבאה בירושלים הבנויה!
בין הכנרת לים המלח - בישיבת בני עקיבא, גבעת שמואל

הרצאה חווייתית לעידוד ההתנדבות בקהילה ובפרט במסגרות של מחויבות אישית בתיכון. מומלץ במיוחד לכל תיכון או תנועת נוער לחיזוק המוטיבציה לתת במתיקות "כמו הכנרת" ולא רק לקבל כמו ים המלח.
שתי אחיות, בעל אחד....

סדנת זוגיות חווייתית ומרגשת לחיילים וקצינים בחיל מודיעין. סורי, אין עוד תמונות.... אסרו עליי לצלם! אבל היה שווה. ממש הרצאת חובה לזוגות צעירים ולזוגות צעירים ברוחם!
סדנת זוגיות ביחידת בינוי בתל השומר

הרצאה חווייתית ומרגשת בנושא זוגיות, מנקודת הראות (לכאורה) של אמותינו הקדושות רחל ולאה: שתי אחיות אשר מבטאות שני סוגים שונים של קשרים בין בני זוג.
WABI SABI - עם בני נוער בר"ג

וואבי סאבי פירושו להשלים עם חוסר השלמות. בסדנה למדנו על ההתמודדות והתסכול שיש לנו עם חוסר שלמות, עם נפילות והתחלות חדשות ומצאנו דרכים להכיר בכוחות המיוחדים שטמונים בכל אחד מאיתנו ועל דרכי הגשמה אישיים.
סדנת מנהיגות עם סטודנטים במרכז "השראה" במתחם הבורסה בר"ג

חשק או רצון? "בא לי" או "עליי לעשות"? מה ההבדל בין מנהיג למונהג ואיך מגיעים ליעד? כל זה ועוד למדו סטודנטים במרכז "השראה" במתחם הבורסה בר"ג.
משחק החיים - במכון וינגייט עם בה"ד 8

כל העולם במה, אך בידינו לבחור האם להיות שחקנים פעילים, או רק צופים מהצד. כ- 140 חיילים וחיילות בדרך להיות מדריכי ומאמני כושר בצה"ל, למדו כיצד לבחור את תפקידם וכיצד להתחיל לקחת חלק דומיננטי יותר בחיים שלהם. בהצלחה רבה לכם!
סדנת "התחלות חדשות" בבסיס השלישות ברמת גן

אין כמו התחלה חדשה אישית לקראת השנה החדשה. חיילים ממגוון תפקידים ויחידות התאחדו יחד לסדנת "התחלות חדשות" לקראת חגי תשרי, תשע"ד. בהצלחה לכולם! אישית, אני ממש נהניתי!
20:14 (20/08/13) דניאל קלוגהפט
מאירים את העיר - פעילות חנוכה בגני ערמונים

סופגניות, עבודות יצירה, סיפורים חסידיים, מעגל מתופפים, הדלקת חנוכייה ענקית ושירת מעוז צור עם עשרות שכנים. תודה רבה לכל מי שעזר להצלחת הערב המדהים ותתכוננו לפעילויות נוספות בעזרת ה'!
ערב שיא בחטיבת הנגיד בהרצליה

ערב שורשים וחידון אינטראקטיבי על עשרת הדברות בבית ספר "הנגיד" בהרצליה. יישר כוח לריני ולכל שאר הצוות על שנה מקסימה! תודה לסגן ראש העיר, מר צבי וייס על הברכות החמות! ותודה רבה לארגון אל עמי ולכיוונים אל עצמי (חידוני טריוויה) על הפרויקט המבורך! גאה להיות חלק... כן ירבו!
שתי אחיות, בעל אחד - עם בנות השירות הלאומי "בת עמי"

במסגרת שיעורי "אורייתא" לבנות השירות הלאומי ברמת גן, שמעו הבנות הרצאה חווייתית ומרגשת בנושא זוגיות, מנקודת הראות (לכאורה) של אמותינו הקדושות רחל ולאה. הרצאת חובה לזוגות צעירים ולאלו שבדרך...
מתכוננים לשבועות בפארק מרום נווה

עוגות גבינה אישיות, ספרי תורה מסוכריות ואפילו סדנת כתיבת סת"ם עם ראש העיר. כל אלו ועוד היו בהפינינג שמח ומרגש במיוחד בפארק מרום נווה בר"ג.
ילדי בי"ס ערמונים מתכוננים לימים הנוראים

ילדי כיתה א' וב' למדו בצורה חווייתית על תקיעת שופר, ראש השנה ויום הכיפורים. הם נגעו בשופרות שונים, שמעו תקיעת שופר וראו הצגה קצרה ומצחיקה.
10:25 (01/10/14) דניאל קלוגהפט
סדנת מנהיגות למופת עם קציני מופ"ת

מהו מנהיג? כיצד מנהיגים? כיצד נראית קבלת אחריות של מנהיג? קציני ונגדי מופ"ת בבסיס תל השומר למדו את התשובות לשאלות הנ"ל ועוד הרבה, בסדנת מנהיגות וגבורה.
20:26 (20/03/14) דניאל קלוגהפט
פינוי בינוי בנפש האדם - הרצאה בישיבת רמת גן

מתי צריך לנסות יותר חזק ומתי צריך לשנות כיוון? מתי משתלם יותר לשפץ את הקיים (תמ"א 38) ומתי פשוט צריך להרוס את הקיים ולבנות משהו טוב יותר (פינוי בינוי)?
21:01 (27/09/14) דניאל קלוגהפט
יציאה מעבדות לחרות בבסיס פיקוד העורף

הרצאה של דניאל קלוגהפט לקראת חג שבועות בבסיס פיקוד העורף. מטרת ההרצאה היא מציאת כלים מתוך היהדות על מנת לצאת משעבודים אישיים, חברתיים וטכנולוגיים, ולהגיע למימוש האני העצמי שלי.
13:28 (02/05/13) דניאל קלוגהפט
בניית המקדש שבתוכינו - עם מהנדסי הקריה

לכבוד יום ירושלים, מהנדסי חיל האוויר בונים את בית המקדש בקריה בתל אביב! ההרצאה בליווי מצגת מיוחדת וסרטון מדהים על בניין בית המקדש, כשחלק ממטרת ההרצאה הייתה שימת דגש על "מה אנחנו יכולים ללמוד מבוני המקדש", שיפור "האני העצמי" ומימוש הפוטנציאל הטמון בתוכינו.
13:18 (28/05/14) דניאל קלוגהפט
בעקבות המכבים - חנוכה בגני ערמונים

מסופגניות להדלקת נרות ומחנוכיות מחמר למעגל מתופפים - כל הילדים (וגם ההורים....) יצאו עם טעם מתוק לעוד.
אחד ועוד אחד שווה יותר משתיים

כשעובדים ביחד, בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, השמים הם הגבול. אם אתם לא מאמינים, תשאלו את בנות כיתה ח' וט' באולפנת הרא"ה ברמת גן. הן למדו את זה בהרצאה חווייתית והומוריסטית על נתינה והערכת האחר.
16:49 (16/05/14) דניאל קלוגהפט
חיפוש האני עצמי בבית ספר ערמונים

לא קל להקשיב לתקשורת הפנימית שלנו בעידן של פייסבוק, טוויטר, ווטסאפ, אינסטגרם וכו'. בהרצאה, קיבלו כיתות ז' כלים מעשיים להתמודדות עם התקשורת הבלתי פוסקת הזאת, ולמדו כיצד להקשיב לקול הפנימי שלהם שמכוון אותם אל עצמם.
08:58 (04/05/14) דניאל קלוגהפט
סדר ט"ו בשבט שכונתי

סדר ט"ו בשבט שכונתי בבית ספר "ארנון" ברמת גן. שרנו שירים, ראינו הצגה, הכנו יצירות ואכלנו המון פירות מתוקים. יישר כוח לכל מי שעזר להצלחת האירוע!
ילדי ר"ג מתכוננים לחג הסוכות

ילדי רמת גן מתכוננים לחג הסוכות בבית ספר ערמונים, בפעילות חווייתית בשיתוף ישיבת ההסדר ברמת גן, אלקנה הלהטוטן, איתי ברנשטיין עם מעגל מתופפים ועבדכם הנאמן. יישר כוח לכולם ובפרט ללהבה צוריאל!
20:46 (07/10/14) דניאל קלוגהפט
ילדי רמת גן מתכוננים לראש השנה

כהכנה לקראת החגים, ילדי רמת גן נהנו ממפגש חווייתי עם הימים הנוראים. הם שמעו תקיעה בשופר, קראו בספר תורה אמיתי, אכלו תפוח בדבש ועוד....
13:52 (21/09/14) דניאל קלוגהפט
Hatzalah medics save a boy - by making him laugh

A five year-old who had been struck by a car hysterically refused treatment - until a medical clown and EMT saved the day.
EMT saves mom and son within two days of each other

EMT Daniel Klughaupt saved a mother and her son in two separate incidents over two days.
El Ami's LOMDIM page for Chanukka

ספרי אל עמי

ספרי אל עמי הם דרך נהדרת לזמן איכות תורני עם הילדים. עשרות עמודי צבע עם גרפיקה מושקעת שיגרמו לילדים לרצות ללמוד "רק עוד דף" - דף אחר דף. מצ"ב קישורים לפרק הראשון של הספרים שיצאו לאור עד כה. להזמנות: דניאל קלוגהפט 054-4904565
El Ami's English on Harav Ovadia, zt"l

El Ami's English page on Rosh Hashana

El Ami's SPANISH Learning Page

EL AMI's Pesach Learning Page

EL AMI's Pesach Learning Page
Emergency Medical Clowning

Including an interview with Daniel Klughaupt, posted in HAMODIA Feb. 22, 2017
עשרת הדברות להגשת עזרה לחולה או נפגע

סיום קורס עזרה ראשונה זה רק ההתחלה. צריך לדעת כיצד לגשת לחולה / נפגע. במאמר נעלה כללי גישה לחולה, לפי סדר ה-ABC כדי להקל על הזכרון.
לפצח את הקוד

בדור של ערכים סותרים ומתנגשים, בדור שדורש חופש הביטוי והמחשבה, חופש העיסוק, וחופש העיתונות. בדור של גלובליזציה וטשטוש גבולות. בדור שמתמודד מצד אחד עם יכולות כמעט בלתי מוגבלות ובמקביל עם צורך לרסן ולנתב את אותן אנרגיות למטרות חיוביות. בדור שבו כמעט הכל מותר...
רחש לבי דבר טוב - תהילים בגובה הלב

פרק קי"ט עם פירוש "רחש לבי". הדרכות טובות וטיפים להצלחה, זוגיות טובה ומימוש עצמי מתוך הפסוקים המופלאים והנצחיים של דוד המלך, נעים זמירות ישראל . להנצחות והזמנות: דניאל קלוגהפט 0544904565