מרגיש גולם? פה תהפוך לפרפר!
  WWW.MESUGAL.COM
אתה מסוגל ! YOU CAN
יום ש', כ’ באייר תשע”ט
    דף הבית  |  יצירת קשר  |  אודות אתה מסוגל  |  קדיש לע"נ נפטרים  |  מורים פרטיים יראי שמים  |  סגולה לרפואה  
טקס קבלת התורה עם ילדי כיתה ב' בבי"ס רימונים, קרית אונו. איזה מתוקים!
סדנת "יציאת מצרים" אישי בשילוב דמיון מודרך לילדי כיתה ח' בגבעתיים. התלמידים רכשו כלים להתמודדות עם הים סוף האישי שלהם וכיצד להגיע "לארץ המובטחת" שהם קבעו לעצמם.
ראיון בערוץ שתיים עם מנחם טוקר ודניאל קלוגהפט על טיפול בפצועים בליצנות רפואית - לא רק בבית חולים אלא גם בשטח, ועוד טרם הגעת האמבולנס למקום.
הפנינג של שבועות באולם בית הכנסת "מרום נווה" ברמת גן. במהלך הפעילות ישבה אמא עם הבת שלה. היא כל כך התרגשה שהיא ניגשה אלינו ואמרה שעכשיו היא שוקלת לשים את הבת שלה בגן ממלכתי דתי. "מציגים את החג פשוט אחרת...'עם ישראל חי!!
כיתות א' חגגו קבלת התורה בטקס מיוחד ובתהלוכה מבית הספר הבילויים אל בית הכנסת דובב עוז ברמת גן.
בהרצאה רכשו החיילים ואנשי הקבע כלים מעשיים לצאת משעבודיים שאנחנו כופים על עצמנו, על מנת לצאת לחירות אמיתית של הגשמה ומיצוי פוטנציאל. אחריייייי!!
ערב שורשים וחידון אינטראקטיבי על עשרת הדברות בבית ספר "הנגיד" בהרצליה. יישר כוח לריני ולכל שאר הצוות על שנה מקסימה! תודה לסגן ראש העיר, מר צבי וייס על הברכות החמות! ותודה רבה לארגון אל עמי ולכיוונים אל עצמי (חידוני טריוויה) על הפרויקט המבורך! גאה להיות חלק... כן ירבו!
כדי להכניס את ילדי הגן יותר "לעניינים", ערכנו להם סדר מדומה בבית הכנסת נווה יהושע ברמת גן. שרנו שירים, שתינו מיץ ענבים (כמעט 4 כוסות), הטבלנו תפוחי אדמה במלח ועוד הרבה דברים. יאללה! לשנה הבאה בירושלים הבנויה!
הרצאה חווייתית לעידוד ההתנדבות בקהילה ובפרט במסגרות של מחויבות אישית בתיכון. מומלץ במיוחד לכל תיכון או תנועת נוער לחיזוק המוטיבציה לתת במתיקות "כמו הכנרת" ולא רק לקבל כמו ים המלח.
סדנת זוגיות חווייתית ומרגשת לחיילים וקצינים בחיל מודיעין. סורי, אין עוד תמונות.... אסרו עליי לצלם! אבל היה שווה. ממש הרצאת חובה לזוגות צעירים ולזוגות צעירים ברוחם!
הרצאה חווייתית ומרגשת בנושא זוגיות, מנקודת הראות (לכאורה) של אמותינו הקדושות רחל ולאה: שתי אחיות אשר מבטאות שני סוגים שונים של קשרים בין בני זוג.
וואבי סאבי פירושו להשלים עם חוסר השלמות. בסדנה למדנו על ההתמודדות והתסכול שיש לנו עם חוסר שלמות, עם נפילות והתחלות חדשות ומצאנו דרכים להכיר בכוחות המיוחדים שטמונים בכל אחד מאיתנו ועל דרכי הגשמה אישיים.
חשק או רצון? "בא לי" או "עליי לעשות"? מה ההבדל בין מנהיג למונהג ואיך מגיעים ליעד? כל זה ועוד למדו סטודנטים במרכז "השראה" במתחם הבורסה בר"ג.
כל העולם במה, אך בידינו לבחור האם להיות שחקנים פעילים, או רק צופים מהצד. כ- 140 חיילים וחיילות בדרך להיות מדריכי ומאמני כושר בצה"ל, למדו כיצד לבחור את תפקידם וכיצד להתחיל לקחת חלק דומיננטי יותר בחיים שלהם. בהצלחה רבה לכם!
20:14 (20/08/13) דניאל קלוגהפט
אין כמו התחלה חדשה אישית לקראת השנה החדשה. חיילים ממגוון תפקידים ויחידות התאחדו יחד לסדנת "התחלות חדשות" לקראת חגי תשרי, תשע"ד. בהצלחה לכולם! אישית, אני ממש נהניתי!
סופגניות, עבודות יצירה, סיפורים חסידיים, מעגל מתופפים, הדלקת חנוכייה ענקית ושירת מעוז צור עם עשרות שכנים. תודה רבה לכל מי שעזר להצלחת הערב המדהים ותתכוננו לפעילויות נוספות בעזרת ה'!
ערב שורשים וחידון אינטראקטיבי על עשרת הדברות בבית ספר "הנגיד" בהרצליה. יישר כוח לריני ולכל שאר הצוות על שנה מקסימה! תודה לסגן ראש העיר, מר צבי וייס על הברכות החמות! ותודה רבה לארגון אל עמי ולכיוונים אל עצמי (חידוני טריוויה) על הפרויקט המבורך! גאה להיות חלק... כן ירבו!
"יש לנו עסק עם עסק" זו לא רק הרצאה. זו פריצת דרך - והיא יכולה לחסוך לך הרבה אנרגיה, זמן וכסף. בהרצאה נעבור על מיתוג, שיווק דל תקציב, קבלת החלטות, עמידה בלוחות זמנים ועוד. הרצאת חובה לכל עסק בתחילת דרכו או למי שרוצה לקדם את העסק הקיים שלו.
במסגרת שיעורי "אורייתא" לבנות השירות הלאומי ברמת גן, שמעו הבנות הרצאה חווייתית ומרגשת בנושא זוגיות, מנקודת הראות (לכאורה) של אמותינו הקדושות רחל ולאה. הרצאת חובה לזוגות צעירים ולאלו שבדרך...
עוגות גבינה אישיות, ספרי תורה מסוכריות ואפילו סדנת כתיבת סת"ם עם ראש העיר. כל אלו ועוד היו בהפינינג שמח ומרגש במיוחד בפארק מרום נווה בר"ג.
10:25 (01/10/14) דניאל קלוגהפט
ילדי כיתה א' וב' למדו בצורה חווייתית על תקיעת שופר, ראש השנה ויום הכיפורים. הם נגעו בשופרות שונים, שמעו תקיעת שופר וראו הצגה קצרה ומצחיקה.
20:26 (20/03/14) דניאל קלוגהפט
מהו מנהיג? כיצד מנהיגים? כיצד נראית קבלת אחריות של מנהיג? קציני ונגדי מופ"ת בבסיס תל השומר למדו את התשובות לשאלות הנ"ל ועוד הרבה, בסדנת מנהיגות וגבורה.
21:01 (27/09/14) דניאל קלוגהפט
מתי צריך לנסות יותר חזק ומתי צריך לשנות כיוון? מתי משתלם יותר לשפץ את הקיים (תמ"א 38) ומתי פשוט צריך להרוס את הקיים ולבנות משהו טוב יותר (פינוי בינוי)?
13:28 (02/05/13) דניאל קלוגהפט
הרצאה של דניאל קלוגהפט לקראת חג שבועות בבסיס פיקוד העורף. מטרת ההרצאה היא מציאת כלים מתוך היהדות על מנת לצאת משעבודים אישיים, חברתיים וטכנולוגיים, ולהגיע למימוש האני העצמי שלי.
13:18 (28/05/14) דניאל קלוגהפט
לכבוד יום ירושלים, מהנדסי חיל האוויר בונים את בית המקדש בקריה בתל אביב! ההרצאה בליווי מצגת מיוחדת וסרטון מדהים על בניין בית המקדש, כשחלק ממטרת ההרצאה הייתה שימת דגש על "מה אנחנו יכולים ללמוד מבוני המקדש", שיפור "האני העצמי" ומימוש הפוטנציאל הטמון בתוכינו.
מסופגניות להדלקת נרות ומחנוכיות מחמר למעגל מתופפים - כל הילדים (וגם ההורים....) יצאו עם טעם מתוק לעוד.
16:13 (19/03/14) דניאל קלוגהפט
מאמין שאתה בנוי להיות מנהיג? בהרצאת "מנהיגות וגבורה" תקבל את הכלים הראשוניים לפריצת הדרך החדשה שלך כמנהיג: בבית, בעבודה ובחיים שלך בכלל.
16:49 (16/05/14) דניאל קלוגהפט
כשעובדים ביחד, בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, השמים הם הגבול. אם אתם לא מאמינים, תשאלו את בנות כיתה ח' וט' באולפנת הרא"ה ברמת גן. הן למדו את זה בהרצאה חווייתית והומוריסטית על נתינה והערכת האחר.
08:58 (04/05/14) דניאל קלוגהפט
לא קל להקשיב לתקשורת הפנימית שלנו בעידן של פייסבוק, טוויטר, ווטסאפ, אינסטגרם וכו'. בהרצאה, קיבלו כיתות ז' כלים מעשיים להתמודדות עם התקשורת הבלתי פוסקת הזאת, ולמדו כיצד להקשיב לקול הפנימי שלהם שמכוון אותם אל עצמם.
סדר ט"ו בשבט שכונתי בבית ספר "ארנון" ברמת גן. שרנו שירים, ראינו הצגה, הכנו יצירות ואכלנו המון פירות מתוקים. יישר כוח לכל מי שעזר להצלחת האירוע!
20:46 (07/10/14) דניאל קלוגהפט
ילדי רמת גן מתכוננים לחג הסוכות בבית ספר ערמונים, בפעילות חווייתית בשיתוף ישיבת ההסדר ברמת גן, אלקנה הלהטוטן, איתי ברנשטיין עם מעגל מתופפים ועבדכם הנאמן. יישר כוח לכולם ובפרט ללהבה צוריאל!
13:52 (21/09/14) דניאל קלוגהפט
כהכנה לקראת החגים, ילדי רמת גן נהנו ממפגש חווייתי עם הימים הנוראים. הם שמעו תקיעה בשופר, קראו בספר תורה אמיתי, אכלו תפוח בדבש ועוד....
יש לנו נטייה לחשוב שאנשים מצליחים פשוט "נולדו ככה",אבל המציאות מראה שאנשים מצליחים ומפורסמים התמודדו עם הרבה מאד קשיים מאחורי הקלעים.... רוצים גם להצליח? תתקשרו! דניאל קלוגהפט 0544904565
תמונות מהשטח - מצילים חיים בכל מקום ובכל שעה!
מה יש אצלינו?
המלצות ותודות
תמונות מהשטח
מאמרים
קטעי תקשורת
סרטונים קצרים
סרטי מוטיבציה
מורים פרטיים מומלצים